Konferencijos programa

Endodontija 2019

Lapkričio 22
(Penktadienis)

 8.00 – 9.00
Registracija

9.00 – 10.30
“Slydimo kelio, reciprokinio judesio ir šaknies kanalo formavimo sąsajos".
Prof. dr. Gustavo De-Deus; Federalinis Fluminense Universitetas, Brazilija.

10.30 – 11.00
Kavos pertrauka

11.00 – 12.30 
“Šiuolaikinis filosofinis požiūris į optimalią šaknų kanalų irigaciją”. 
Prof. Dr. Gustavo De-Deus; Federalinis Fluminense Universitetas, Brazilija.

12.30– 13.00
LED narių susirinkimas

12.30– 13.30
Pietūs 

13.30 – 15.00
"Danties pulpa: gyvybingos pulpos gydymas, revitalizacija ir regeneracija".
Prof. dr. Kerstin Galler; Regensburgo Universitetas, Vokietija.

15.00 - 15.30
Kavos pertrauka 

15.30 – 17.00
"Traumų sukeltos šaknų rezorbcijos – atsiradimo mechanizmas, diagnostika ir gydymo galimybės".
Prof. dr. Kerstin Galler; Regensburgo Universitetas, Vokietija.

 

20.00 
Vakaras "Beno Klube"




Lapkričio 23
(Šeštadienis)

Visos paskaitos lietuvių kalba

 

9.00 - 09.45
"Endodontinio gydymo planavimas”
Dr. Tadas Venskutonis, LSMU

09.45 – 10.45
"Pulpotomija: klinikiniai aspektai"
Dr. Neringa Skučaitė, LSMU

10.45 – 11.15
Kavos pertrauka

11.15 – 12.15
“Odontologų profesinė etika: klasikinės problemos ir nauji iššūkiai”
Prof. Zita Liubarskienė, LSMU

12.15 – 13.15
"Pirmoji pagalba odontologo kabinete”
Dr. Asta Krikščionaitienė, LSMU

13.15 – 14.15
Pietūs

14.15 – 15.00
"Ar vaikų nuolatinių dantų dygimas ir sąkandžių kaita yra iššūkis odontologui?"
Dr. Rūta Almonaitienė, VU

15.00 – 16.00
“Šaknies viršūnė: kiek kritiška yra ši zona?”
Dr. Živilė Grabliauskienė, LSMU

16.00 – 16.15
"Takus hidraulinis kalcio silikatinis cementas gydytojo odontologo praktikoje"
Gyd. Rez. Paulius Tušas, VU

16.15 – 16.30
"Danties pulpos gyvybingumo vertinimas "
Gyd. Rez. Roberta Zamaliauskienė, LSMU

16.30 – 16.45
"Darbinis šaknies kanalo ilgis dvimatėje ir trimatėje erdvėse"
Gyd. Rez. Urtė Asijavičienė, VU

16.45 – 17.00
"Endodontinių ertmių formavimo tendencijos"
Gyd. Rez. Neringa Vasiliauskaitė, LSMU